PÚCHOVPOVAŽSKÁ BYSTRICANovinky e-mailom | Katalóg 2009/10 vydaný | Pridaj firmu | O projekte | Kontakt
ZOBRAZIŤ FIRMY
INFORMÁCIE O PROJEKTE

Cieľom informačného portálu FIRMYPOVAZSKA.SK je sprostredkovať užívateľom presné a aktuálne informácie o firmách a inštitúciach nachádzajúcich sa v meste Považská Bystrica a jej okolí.

Prečo portál FIRMYPOVAZSKA.SK využívať? Ponúkame niekoľko dobrých dôvodov:

1. Filozofia portálu
2. Regionálny charakter
3. Pravidelné aktualizácie
4. Bezplatné záznamy
5. Jednoduché vyhľadávanie

Zastupujete firmu, prevádzkujete obchod alebo ste živnostník ponúkajúci nejakú službu? Dôvodov pre Vás máme ešte viac:

6. Vysokáááááá návštevnosť
7. Silná marketingová podpora
8. Neustály vývoj portálu
9. Naše know-how
10. Rozumná cena za spoplatnené služby

1. Filozofia portálu
Rozličných katalógov a zoznamov firiem nájdete na Internete mnoho. My však nemáme záujem byť ďalším celoslovenským katalógom firiem, ktorý obsahuje zopár firiem z každého kúta Slovenska a kde keď hľadáte firmu alebo službu, jednoducho ju nenájdete. Namiesto toho sa snažíme budovať portál so svojou vlastnou filozofiou. Medzi jej hlavné princípy patrí regionálny charakter, možnosť bezplatných záznamov, či snaha o čo najkomplexnejšie a najaktuálnejšie informácie.
2. Regionálny charakter
Na portáli FIRMYPOVAZSKA.SK môžete nájsť výhradne firmy, ktoré majú sídlo alebo prevádzku v okrese Považská Bystrica. Prečo? Keď Vám bude tiecť voda, budete hľadať inštalatéra zo Žiliny? A keď bude vaša firma potrebovať účtovníčku, nebude Vám vadiť ak bude z Piešťan alebo Ružomberka? Sotva. Sme presvedčení, že občania a tiež firmy v Považskej Bystrici využívajú predovšetkým služby firiem, ktoré sú priamo v meste, prípadne v jeho blízkom okolí.
3. Pravidelné aktualizácie
Dbáme, aby portál obsahoval presné a aktuálne informácie. Registráciou firmy do katalógu (vrátane bezplatného záznamu) sa naša starostlivosť nekončí. Práve naopak. Všetky uvedené údaje o firmách sa snažíme pravidelne aktualizovať (osobným kontaktom, e-mailom, alebo telefonicky). Ak aj napriek nášmu úsiliu o čo najaktuálnejšie a najpresnešie informácie nájdete akúkoľvek nepresnosť alebo chybu, budeme veľmi radi, ak nás o nej budete informovať.
4. Bezplatné záznamy
Aby návštevníci portálu FIRMYPOVAZSKA.SK našli firmu, obchod, či službu, ktorú skutočne potrebujú, nachádzajú sa na portáli aj bezplatné záznamy (aký je rozdiel medzi bezplatným a rozšíreným záznamom nájdete tu). Budeme radi, keď na portáli bude uverejnených čo najviac aktívnych firiem, pričom právna forma a veľkosť firmy nie je podstatná. Je úplne jedno či ide o veľkú akciovú spoločnosť alebo o drobného živnostníka ponúkajúceho svoje služby (od strihača psov až po kominára).
5. Jednoduché vyhľadávanie
Portál ponúka tri spôsoby ako vyhľadať firmu alebo službu. Najdôležitejším je vyhľadávač, ktorým je možné vyhľadať firmu podľa jej kľúčových slov, prípadne podľa konkrétneho názvu firmy. Ďalším spôsobom je vyhľadanie firmy podľa 14 odvetvových kategórií. Tento spôsob je užitočný predovšetkým vtedy ak nepoznáte názov firmy. Tretí spôsob ponúka vyhľadanie požadovanej firmy podľa abecedy.


Ak zastupujete firmu, alebo ste živnostník a ponúkate nejakú službu, dôvodov máme ešte viac:

6. Vysoká návštevnosť
Sme presvedčení, že vysoká návštevnosť našich portálov je logickým dôsledkom ich filozofie, obsahu a marketingovej podpore. Napríklad, portál firmypuchov.sk zhruba po roku svojej existencie navštívi okolo 300 unikátnych návštevníkov každý deň (okrem víkendov). Opakujúcich sa návštevníkov a tiež počet vygenerovaných stránok je samozrejme podstatne viac. Podrobné štatistiky návštevnosti získavame pomocou renomovanej služby Google Analytics a vlastných štatistík prístupov.
7. Silná marketingová podpora
Propagácia portálu FIRMYPOVAZSKA.SK bude podobne ako v Púchove (firmypuchov.sk) zabezpečená nielen s prepojením na iné internetové stránky, ale aj v miestnych médiach, vonkajšou reklamou, informačnými letákmi a rozličnými ďalšími spôsobmi. Priamo na stránky nášho informačného portálu sa užívatelia môžu dostať tiež skrátenými adresami www.povazska.sk, www.firmypb.sk, prípadne www.povazska-bystrica.eu.
8. Neustály vývoj portálu
Je našim záujmom, aby sa náš portál neustále zdokonaloval. Možnosti ďalšieho zlepšovania vidíme nielen v počte uvedených firiem, ale hlavne v implementácií nových funkcií a rozšírení údajov o jednotlivých firmách. V súčasnosti pripravujeme modernejší grafický vzhľad a množstvo ďalších užitočných funkcií, ktoré zatiaľ prezrádzať nebudeme :-)
9. Naše know-how
Portál FIRMYPOVAZSKA.SK prevádzkuje spoločnosť Makaron, s.r.o., ktorá už dlhší čas prevádzkuje informačný portál firiem v Púchove - firmypuchov.sk Aj z dôvodu jeho úspešnosti a stále rastúcej návštevnosti sme sa rozhodli vytvoriť takýto portál aj v meste Považská Bystrica, kde podobná služba doteraz absentovala. Naše know-how zdieľame s firmou, ktorá prevádzkuje podobné informačné portály v mnohých slovenských mestách (napr. Trnave, Šali, či Seredi) už niekoľko rokov.
10.Rozumná cena za spoplatnené služby
Ceny za spoplatnené služby sú nastavené tak, aby na jednej strane nezaťažili rozpočet malých firiem či drobných živnostníkov a na strane druhej, aby umožnili ďalší rozvoj portálu a pokryli jeho prevádzkové náklady. Samozrejme, veľkú časť financí, získaných spoplatnenými službami, rozdelíme na marketinové aktivity tohto portálu.


Spoplatnené služby

Ponúkame vám možnosť zviditeľnenia sa v databáze firiem :
• Rozšírený záznam (aký je rozdiel medzi rozšíreným a základným záznamom nájdete tu)
• Prednostný výpis vašej firmy v danej podkategórii
• Možnosť vytvorenia jednoduchej web prezentácie na našom serveri v tvare www.firmypovazska.sk/vašafirma
• Umiestnenie reklamného banneru na našich stránkach
• Umiestnenie reklamného textu na úvodnej stránke

Stačí nás kontaktovať a náš obchodný zástupca Vás rád osobne navštívi. Bližšie informácie o projekte Vám poskytneme.